O nas

Drzwi na wymiar Wrocław i okolice – poznaj nas i naszą ofertę

Oferta

DrewPolDrzwi – drzwi na wymiar Wrocław i okolice

DrewPolDrzwi to więcej niż wybór. To przede wszystkim doświadczeni pracownicy, którzy o drzwiach wiedzą wszystko. Ludzie, którzy podchodzą indywidualnie do każdego klienta i zleconego im zadania. To firma z szeroką ofertą, w której można znaleźć wiele modeli drzwi zewnętrznych i drzwi wewnętrznych. Od lat ceniona za jakość produktów, a także za precyzyjny i szybki montaż. Jak moglibyśmy Tobie pomóc? Jeśli jesteś z Wrocławia bądź okolic, napisz do nas!

Drzwi dla twojego domu

Nasza misja

Tworzymy z pasją i zaangażowaniem w trosce o Twoje bezpieczeństwo. W tym celu zapewniamy fachowe doradztwo, najlepszej jakości produkty i dokładny montaż.

Nasze wartości

Naszą główną wartością jest fachowość. To dzięki umiejętnościom i doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrze wykonać powierzone nam zlecenie w sposób bezpieczny dla ciebie i twojego mienia. 

 

WYJĄTKOWY DESIGN

Stawiasz na nowoczesne rozwiązania? W DOORemi znajdziesz setki modeli drzwi na wymiar w różnych kolorach, dzięki czemu idealnie dopasujesz swój wybór do całej aranżacji wnętrza.

TRWAŁE MATERIAŁY

Z naszymi drzwiami inwestujesz w przyszłość, bo każdy produkt jest wyjątkowo wytrzymały i służy naszym klientom przez lata. Oto producenci, z którymi współpracujemy:

Voster, centurion , invado , Jaro (Drzwi pokojowe ramowe i okleinowane) Ad-mar , KR-Center (Drzwi wejściowe do mieszkań ) Stalprodukt (Drzwi wejściowe do domów).

SZYBKI MONTAŻ

Zapewniamy wyjątkowo szybki i precyzyjny montaż drzwi do domu. Jednocześnie w trosce o Twoje mienie zachowujemy ostrożność.

DARMOWY POMIAR

W DrewPolDrzwi możesz skorzystać z bezpłatnego wymiarowania, dzięki któremu będziesz miał pewność, że Twoje drzwi zostaną idealnie zamontowane.

Kontakt

601-338-063
biuro@drewpoldrzwi.pl

godziny otwarcia

W tygodniu …… 9-22 Weekendy …… 12-22am

obszar działania

Działamy na terenie Wrocławia i okolic (do 200 km)

Zostaw wiadomość